لطفا جهت ثبت سفارش تماس بگیرید
با ما در تماس باشید 02177794383 09125356823

وبلاگ

صندلی حصیری و باغی

در شرکت‌ها، ادارات ،باغها ، خانه‌ها ، رستورانها،فضاهای باز و همین طور امکان تفریحی استفاده از صندلی و مبل رواج دارد.در مورد خرید صندلی البته شما ایده‌های زیادی را می‌توانید بررسی کرده و یکی از آن‌ها را انتخاب کنید که قبلا طراحی و تولید شده‌اند.جنس صندلی یکی از مهم‌ترین ارکانی است که انتخاب شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و باید بر این اساس کار کنید.

توجه داشته باشید که در طول چند سال اخیر استفاده از انواع صندلی حصیری رواج پیدا کرده است و اگر ترجیح به انتخاب چنین مواردی را دارید قطعا باید در خریدش دقت کافی را داشته باشید تا با مشکل مواجه نشوید.

هر چه کیفیت ساخت صندلی حصیری بالا تر باشد قطعا عمر بیشتر حتی بیش از ده سال خواهند داشت.ست میز وصندلی پلاستیکی حصیری باغی و فضای باز و ستوران و

در انتخاب انواع لوازم حصیری شهامت داشته باشید

تنها چیزی که باعث می شود یک فضای خسته کننده و بی روح به فضایی دنج، صمیمی و زیبا تبدیل شود شهامت شما در انتخاب انواع وسایل و لوازم منزل است.گاهی کافی است تنها دو صندلی حصیری را در بین مبلمان های اتاق پذیرایی قرار دهید تا شاهد تغییر و زیبایی باشید.

ویژگی صندلی پلاستیکی طرح حصیری باغی

 از ویژگی‌های این مدل صندلی‌های باغی می‌شود به ضد رطوبت بودن، ضدپوسیدگی، طراحی زیبا و ماندگاری بالا اشاره کرد.مزیت دیگر این نوع صندلی های پلاستیکی حصیری این است که به خاطر سبک بودنش می توانید به راحتی آن را جا بجا کنید. این مسئله به این معنا است که صورت نیاز می توانید جای صندلی های حصیری را به سرعت تغییر دهید.نکته دیگر این است که می توانید این نوع صندلی  را در رنگ های متنوعی انتخاب کنید.


صندلی های اداری و شرکتی
منظور از صندلی اداری هرگونه صندلی است که در محیط های کاری مختلف اعم از اداره ها و شرکت ها، آزمایشگاه ها، سالن های تئاتر و سینما و هر محیط دیگری که افراد در آن به کار کردن و یا انجام هر امور دیگری می پردازند می گویند.
افرادی که به صورت دائمی از میز و صندلی استفاده می کنند بهتر است که از صندلی های ۲۴ ساعته از اصول ارگونومیک پیروی می‌کنند و فوم‌های بادوامی در ساخت آنها به کار رفته است استفاده کنند. کوشاپلاست در مورد نیاز ادارات و شرکتها تمام تلاش خود را بکار گرفته تا صندلی های اداری و شرکتی را عرضه کند تا تمامی نظر های مخاطبین خود راجلب کند و به خوبی بدرخشد.

فروشگاه اینترنتی کوشا پلاست راه اندازی شد

مفتخریم اعلام کنیم که فروشگاه اینترنتی این مجموعه راه‌اندازی شد تا از این پس، فروش محصولات را به صورت الکترونیک در اختیار شما، قرار خواهیم داد. ما این فروشگاه را با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز و استانداردهای بالا جهانی راه‌اندازی کردیم تا راحتی بیش‌تری را برای شما فراهم کنیم. امیدواریم خرید راحت و دلنشینی را تجربه کنید.در این فروشگاه، امکان مقایسه، بررسی و نقد محصولات برای شما فراهم شده و سعی ما همواره شفافیت و تصمیم‌گیری آگاهانه مخاطبان است و از نظرات سازنده شما استقبال می‌کنیم.در صورتی که سوالی دارید، با کارشناسان پشتیبانی کوشا پلاست تماس بگیرید.   77790671