لطفا جهت ثبت سفارش تماس بگیرید
با ما در تماس باشید 02177794383 09125356823

مقاله


از میز و صندلی از جنس پلاستیک چه میدانید؟

 اگر در صدد راه اندازی رستوران یا شغل خود هستید و با هدف کاهش هزینه ها قصد خرید میز و صندلی رستورانی پلاستیکی را دارید این مطلب برای شما تهیه شده است. 

توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید و سپس نسبت به انتخاب صحیح میز و صندلی برای خود اقدام کنید.

میزها و صندلی های پلاستیکی جزو محبوبترین محصولاتی است که در بازار دنیا موجود است این محصولات به دلیل تنوع در رنگ و کیفیت بالا و قیمت مناسب از لحاظ فروش در بازار جهانی در رتبه اول صنعت میز و صندلی به حساب می آید.

به دلیل مشکلات افراد و البته شیوع ویروس کرونا (کوید19) خرید از فروشگاهای اینترنتی بسیار راحت تر و مقرون به صرفه تر از خرید حضوری به حساب می آید؛لطفا برای اطلاع از دیگر مزایای میز وصندلی پلاستیکی با ما همراه باشید. صندلی پلاستیکی

صندلی های پلاستیکی نسبت به صندلیهای چوبی یا فلزی از وزن بسیار کمتری بهره میبرد و به همین دلیل جابجایی و تغییر دکور برای این محصولات بسیار آسان و راحت صورت می گیرد با این کار در زمان شما نیز صرفه جویی زیادی می شود. این صندلی ها نسبت به صندلی های فلزی و چوبی قیمت بسیار مناسب تری دارد.نکته بسیار مهم این است که احتیاج نیست برای ساخت میز و صندلی پلاستیکی به طبیعت صدمه بزنیم و درختان را قطع کنیم.محصولات پلاستیکی ضد آب هستند و به راحتی میتوانید در فضاهای باز استفاده کنید در واقع در مکان های با رطوبت بالا مانند آب باران آسیبی به آن ها وارد نمی گردد.

خواص عوده پلاستیک ها

سبک بودن

عایق حرارت بودن

عایق الکتریسته بودن

شفاف بودن

رنگ پذبری

مقاوم در برابر شرایط جوی

مقاوم در برابر حلال های شیمیایی

بهداشتی بودن

سهولت شناخت

10- ارزانی

11- سازگاری با شرائط مختلف

12- کاربرد متنوعموردی برای نمایش وجود ندارد.
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...